Movies
Ratings
54
Terminator SalvationRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 0.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0