Movies
Ratings
24
The AvengersRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0