Series
Ratings
21
SKY CastleRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 1.5
Another Miss OhRated ★ 0.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 0.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 0.5
Something in the RainRated ★ 0.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 0.5
StrangerRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 0.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 0.5
High School King of SavvyRated ★ 0.5
Incomplete LifeRated ★ 0.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 0.5- Men on a MissionRated ★ 0.5
Youn's KitchenRated ★ 0.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 3.5
- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0