Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
FrankenweenieRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 2.5- PilotRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0