Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.0
Woman in GoldRated ★ 3.0
TRON: AresRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The RosesRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Freakier FridayRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0