Titles you rated
- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
Adolescence MedleyRated ★ 5.0
Bel AmiRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0