Movies
Ratings
32
Knock OutRated ★ 0.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
TakenRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 1.5
71: Into the FireRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
Iron ManRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0