Movies
Ratings
211
Iron Man 2Rated ★ 3.5
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 2.5
The GiverRated ★ 3.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
Shanghai KnightsRated ★ 3.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
The 6th DayRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
Ong Bak 2Rated ★ 3.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.0
Hachi-koRated ★ 3.0
Cats & DogsRated ★ 3.5
Spy KidsRated ★ 2.5
Sky of LoveRated ★ 1.5