Series
Ratings
11 Find Me in Your MemoryRated ★ 3.0 Find Me in Your MemoryRated ★ 3.0
 Baek Hee Has ReturnedRated ★ 5.0 Baek Hee Has ReturnedRated ★ 5.0
 Dong YiRated ★ 4.0 Dong YiRated ★ 4.0
 Discovery of RomanceRated ★ 4.5 Discovery of RomanceRated ★ 4.5
 Fight For My WayRated ★ 5.0 Fight For My WayRated ★ 5.0
 Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0 Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
 Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0 Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
 Splash Splash LoveRated ★ 4.0 Splash Splash LoveRated ★ 4.0
 BarakamonRated ★ 4.0 BarakamonRated ★ 4.0
- The Queen's ClassroomRated ★ 4.0
- Doctor ChousahanRated ★ 5.0