Series
Ratings
137
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
King the LandRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Family by ChoiceRated ★ 3.5
A Virtuous BusinessRated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 3.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.0
Pegasus MarketRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
GirlbossRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
Arthdal Chronicles Season 2Rated ★ 3.5