Movies
Ratings
85
Taken 2Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
GoldenEyeRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
American Pie 2Rated ★ 3.0- PapaRated ★ 2.0
PompeiiRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 3.5
A Barefoot DreamRated ★ 3.5
CrossingRated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5