Titles you rated
We All Cry DifferentlyRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 1.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Cunning Single LadyRated ★ 3.0
Women of the SunRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 1.5
Miss MermaidRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
City HunterRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5