Titles you rated
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Empress CheonchuRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 3.5
- SkinsRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.5
- SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0