Movies
Ratings
167
ExhumaRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 4.5
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 5.0
John WickRated ★ 5.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.5
Copying BeethovenRated ★ 2.0
Midsommar Director's CutRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 2.0