Titles you rated
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 3.5
Arthur ChristmasRated ★ 3.0
The HuntressesRated ★ 2.5
The OrphanageRated ★ 4.0
SpreadRated ★ 3.0
Greatest ExpectationsRated ★ 3.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.5
Dirty DancingRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 4.0
Mr. GoRated ★ 3.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Final DestinationRated ★ 0.5
The VowRated ★ 4.0
Just MarriedRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 4.5
Great ExpectationsRated ★ 3.5