Movies
Ratings
486
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
An Autumn TaleRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0