Movies
Ratings
52
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0