Series
Ratings
105- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.5
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0- Produce X 101Rated ★ 4.0
- World of Street Woman FighterRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
AemaRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Bayside ShakedownRated ★ 4.5