Movies
Ratings
113
The AviatorRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5- Blood and BonesRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 5.0
Born to Be BlueRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5