Movies
Ratings
34
VenomRated ★ 5.0
Voice of SilenceRated ★ 5.0
Waiting For RainRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 5.0
MossRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 1.5
A Werewolf BoyRated ★ 0.5
InceptionRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0