Titles you rated
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5
The Day of the JackalRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 3.0
The Sandman Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 1.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
My Brilliant FriendRated ★ 5.0
My Brilliant FriendRated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 1.5
Years and YearsRated ★ 4.5
DevsRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.5