Titles you rated
The FavouriteRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Bombshell: The Hedy Lamarr StoryRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
Yves Saint LaurentRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 4.5
JaneRated ★ 4.0
In Between SeasonsRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Finding Your FeetRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 4.0