Titles you rated
Dachimawa LeeRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Shall We Dance?Rated ★ 0.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0