Series
Ratings
14
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0- DamoRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5- Galaxy Express 999Rated ★ 5.0