Series
Ratings
44
Dark MatterRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 5.0
The Boys Season 4Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Comedy RoyaleRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Unbelievable OutingRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0