Titles you rated
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0