Series
Ratings
23
Camping ClubRated ★ 4.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 4.0
NoragamiRated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 5.0- Initial D: Second StageRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Asterisk WarRated ★ 5.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 5.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 5.0