Movies
Ratings
500
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Last MileRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Typhoon ClubRated ★ 4.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0