Series
Ratings
161
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.0
Money GameRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 4.0
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 3.5
Slow TrainRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.5
Super CubRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Ossan's LoveRated ★ 3.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Orange DaysRated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
Omimi ni AimashitaraRated ★ 3.5