Movies
Ratings
35
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.5
FluRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0