Movies
Ratings
139
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 1.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 0.5
Radio StarRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.5