Movies
Ratings
120
SplitRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.5
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5