Movies
Ratings
925
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
AuditionRated ★ 3.0
Waikiki BrothersRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.0
About FamilyRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 2.5
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5