Titles you rated
GiantRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
D-DayRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0