Movies
Ratings
90
Joint Security AreaRated ★ 4.5
BorderRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
GravityRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
ShameRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0