Titles you rated
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 1.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 1.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.5
Beverly Hills ChihuahuaRated ★ 3.5
The DevilsRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Naked LunchRated ★ 3.5
TaxidermiaRated ★ 5.0
Brain DamageRated ★ 4.0
Reflection in a Dead DiamondRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Gosford ParkRated ★ 1.5