Titles you rated
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.5
Mrs. CopRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 4.5
- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0