Titles you rated
71: Into the FireRated ★ 4.5
HellcatsRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 0.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.5