Series
Ratings
163
GoblinRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Twinkle TwinkleRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
All InRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 1.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Shining DaysRated ★ 2.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0- Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 2.5