Movies
Ratings
215
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 5.0
VertigoRated ★ 4.5
TerrifierRated ★ 0.5
Night FliersRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.5- The UninvitedRated ★ 5.0
JawsRated ★ 5.0
Nineteen Eighty-FourRated ★ 5.0
The Ides of MarchRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
Funny GamesRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 5.0
DemolitionRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 5.0
Dream ScenarioRated ★ 4.5
MartyrsRated ★ 0.5
PossessionRated ★ 5.0
Assault on Precinct 13Rated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0