Movies
Ratings
821
ElfRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick RulesRated ★ 3.5
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
Diary of a Wimpy KidRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0