Titles you rated
Hell or High WaterRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Gone with the WindRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5