Series
Ratings
10
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0