Series
Ratings
61
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 4.0- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.0
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 3.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0- Haken no HinkakuRated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
Aoi Yu × Yottsu No Uso CamouflageRated ★ 3.0
LeverageRated ★ 3.5
LeverageRated ★ 3.5
LeverageRated ★ 3.5