Titles you rated
The ServantRated ★ 2.0
Kick-AssRated ★ 1.5
The TowerRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.5
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
The Expendables 2Rated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 1.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.5
Beastie BoysRated ★ 2.0