Series
Ratings
19
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0