Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 4.0
Assassin's CreedRated ★ 1.5
MisbehaviorRated ★ 1.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 3.5
Part-time SpyRated ★ 1.5
HugoRated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 4.0