Titles you rated
Racket BoysRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Mrs. AmericaRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5