Series
Ratings
101
New HeartRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 1.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
RememberRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
I Have a LoverRated ★ 5.0- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 2.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 1.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
LastRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
Worlds WithinRated ★ 5.0