Movies
Ratings
306
GoosebumpsRated ★ 2.5
The 5th WaveRated ★ 3.0
The Virgin PsychicsRated ★ 1.0
OrphanRated ★ 2.0
Our TimesRated ★ 4.0
Zoolander 2Rated ★ 3.0
The Angry Birds MovieRated ★ 4.5
Thunder and the House of MagicRated ★ 3.5
RobotsRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5
Over the HedgeRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 1.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 2.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Atashin'chi the MovieRated ★ 3.0
FantasiaRated ★ 4.0